Holešovští pionýři uklízeli klubovnu v rámci projektu 72 hodin

Uklid-klubovny-03.jpgPS Mirko Očadlíka Holešov se již potřetí zapojila do zajímavého celostátního projektu 72 hodin – Pro lidi, přírodu a místo, kde žiješ!, který vyhlásila Česká rada dětí a mládeže. Cílem projektu bylo naučit co nejvíce mladých lidí spolupracovat a více vnímat svět kolem sebe. V rámci projektu, který se konal od 9. do 12. října, členové PS přidali ruku k dílu a opravili staré lavice, které ošmirglovali a také natřeli. Starší členové PS se pustili do úklidu naší nové klubovny, umyli okna, uklidili okolí klubovny a shrabali listí. Do projektu se zapojilo 12 dětí a 2 dospělí. Všichni, kteří se do tohoto projektu zapojili, si zaslouží velkou pochvalu a poděkování.

Jarmila Vaclachová, vedoucí PS

Příspěvek byl publikován v rubrice Galerie, Různé. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.