Klubovna ve Smetanových sadech byla po nutných úpravách slavnostně otevřena

Otevreni-klubovny-2015-04.jpgV pátek 13. února se uskutečnilo slavnostní otevření „staronové“ klubovny ve Smetanových sadech. Tato klubovna byla v padesátých letech vybudována rodiči z iniciativy veducí PS paní Olgy Dolinkové a hološováci ji od těchto dob znají pod názvem Pionýrská klubovna. V průběhu svého trvání měla budova různé vyžití, sloužila jako klubovna, také se zde vyučovalo a několik let se zde scházeli invalidní důchodci a v posledním roce klubovnu navštěvovali skauti. V současné době se opět budova vrátila svému původnímu účelu. Klubovna byla přidělena PS M. Očadlíka Holešov. Všichni členové měli z tohoto rozhodnutí zastupitelstva města velkou radost a podíleli se také na úpravách a rekonstrukci celé klubovny, které probíhaly od podzimu. Slavnostní otevření bylo symbolickou tečkou za těmito pracemi a klubovna se tak zpřístupnila jak členům PS M. Očadlíka, tak i ostatním dětem, které mohou navštěvovat volnočasový klub PS a také TM klub, který zde bude pracovat ve spolupráci s SVČ – TYMY. V klubovně je pro děti připraven stůl na stolní tenis, deskové hry, knihovnička, mohou si zde poslouchat hudbu, kreslit a relaxovat. Slavnostního otevření se zúčastnili členové PS M. Očadlíka, pracovníci SVČ – TYMY a také hosté – paní ředitelky 1. a 2. základní školy Holešov, Jarmila Růžičková a Helena Moravčíková a místostarosta města Ing. Radek Doležel.

Věříme, že se klubovna stane místem, kde budou děti rády smysluplně trávit svůj volný čas. Připravujeme také různé turnaje, workshopy a dílničky. Těšíme se na společné setkávání v naší klubovně.

Všechny srdečně zveme!

Jarmila Vaclachová Více foto zde.

Příspěvek byl publikován v rubrice Galerie, Různé. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.