pionyr_maly.gif, 3 kB
769 01 E-mail: vsetuly@centrum.cz
pionyr_maly.gif, 3 kB

Dětská porta ve Všetulích

V sobotu 14.11. proběhl v SVČ – TYMY 1.ročník oblastního kola postupové pěvecké soutěže „Všetulské dostavník - Dětská porta”, která byla pořádána Střediskem volného času ve spolupráci s PS MO Holešov a Zlínskou krajskou radou Pionýra. Této pěvecké soutěže se zúčastnilo na 30 sólistů a 2 skupiny, zpívaly se písně pestrých žánrů od folku až k popu. Šestičlenná porota v čele s předsedkyní paní Květákovou měla velmi nelehké úkoly – určit v každé kategorii vítěze a doporučit zpěváky a zpěvačky na postup do finálové kolo, které se uskuteční v Praze. Porota se úkolu zhostila s velkou zodpovědností a objektivitou, za což jim patří velké díky. Všichni účastníci byli oceněni drobnými dárečky a sladkostmi, pamětním listem, plackou dostavníku a medailí ve tvaru kytary. Velké poděkování patří především sponzorům za poskytnutí finanční podpory a drobným dárků. Na další ročníku oblastního kola se již nyní těšíme na viděnou.

Vítězové:

Kategorie JA:

1.Hermanová Anastázie
2.Nováková veronika
3.Nikola Zlámalová

Kategorie JB:

1.Očadlíková Pavlína
2.Novák Michal
3.Gazdová Nikol

Kategorie JC:

1.Paštěková Adéla
2.Sakařová Zuzana
3.Nováková Šárka

Ve skupinách s doprovodem - postupují do finále skupiny:
Mláďata Zborovice a Kamarádi PS Holešov.

Řadu soutěžících doporučila porota k postupu do finále do Prahy.

Hanka S.

Vstup do galerie