pionyr_maly.gif, 3 kB
Holešov Web: holesov.pionyr.cz
769 01 E-mail: vsetuly@centrum.cz
pionyr_maly.gif, 3 kB

Turnaj v ringu oslavil dvacetiny

Dne 6.11.2010 se uskutečnil tradiční turnaj v ringu, jehož tradice sahá od roku 1990.Od tohoto roku se pravidelně jednou ročně setkávají členové PS M. Očadlíka z Holešova a TOM Pawnee z Bystřice pod Hostýnem a měří své síly při turnaji v ringu. V letošním roce se turnaj konal v Holešově, odehrával se v tělocvičně SVČ – TYMY. Celkem se letos zúčastnilo šest týmů.

Mladší hráli s jedním ringem na dva sety po 7 minutách , starší se dvěma ringy. Po závěrečném sečtení bodů vyšli vítězové z obou kategorií. Po loňském vítězství pionýrů letos zvítězili v obou kategoriích pro změnu Tomíci. Všichni účastníci turnaje obdrželi diplomy a drobné odměny. Vítězové si tradičně pochutnali na výborných dortech.

Věříme, že tato pěkná, dvacetiletá tradice, bude pokračovat i v dalších letech. Už nyní se těšíme na další ročník turnaje 2011!

Jarmila Vaclachová, vedoucí PS