pionyr_maly.gif, 3 kB
769 01 E-mail: vsetuly@centrum.cz
pionyr_maly.gif, 3 kB

Holešovští pionýři ve finále Dětské porty v Praze

Členové PS M. Očadlíka se i v letošním roce probojovali do celostátního finále Dětské porty, které se konalo již tradičně v Praze v divadle Za plotem. Oddíl Kamarádi předvedl tradičně skvělý výkon. Porotě zazpívali tři oblíbené táborové písničky. Písně měly velký ohlas u diváků, kteří je za to odměnili velkým potleskem. Své zástupce měli pionýři také v dalších kategoriích. V sólovém zpěvu soutěžila Karolína Vaclachová a Jakub Tichý. Na celostátní portu také postoupila z našeho oblastního kola Martina Caletková a hudební skupina Pišišvorové ze Zdounek. Jejich vystoupení mělo u diváků velký ohlas. Pro všechny jmenované znamenalo vystoupení, na prknech divadla Za plotem, před opravdovou porotou velkou zkušenost a odnesli si z vystoupení velký zážitek. Určitě to chce mít kus odvahy a ta nikomu z nich nechyběla! Děkuji všem členům za výborné výkony a přeji všem, aby jim písničky přinášely radost a pohodu.

Mgr. Jarmila Vaclachová, vedoucí PS

Setkání hostů koncertu Děti dětem s místopředsedkyní senátu Alenou Gajdůškovou a náměstkyní ministra školství Evou Bartoňovou.