pionyr_maly.gif, 3 kB
Holešov Web: holesov.pionyr.cz
769 01 E-mail: vsetuly@centrum.cz
pionyr_maly.gif, 3 kB

Coutry bál v TYMY se vydařil

Letošní coutry bál se konal na významné datum 11.11.2011. Všichni návštěvníci si to patřičně užili. V TYMY se sešli opět milovníci country, folku a dalších podobných žánrů. Návštěvníci přijeli ze širokého okolí. Hlavním lákadlem byla známá hudební skupina Texas, která celý večer hrála nejen k tanci, ale i k poslechu. Na úvod potěšila všechny přítomné dětská skupina Kamarádi. Dalšími vstupy byly ukázky standardních a latinskoamerických tanců v podání Moniky Zapletalové, Martina Dubického a Jakuba Vybírala a Lucky Bakalové.
Na country bále nechyběla bohatá tombola, jak malá, tak velká a také bohatý bufet. Všechny návštěvníky již tradičně vítal šerif – Dušan Polášek, který neodmyslitelně k našemu všetulskému country bálu patří. Chtěla bych, nejen Dušanu Poláškovi, ale také všem členům kapely Texas moc poděkovat za vytvoření skvělé nálady. Děkuji také všem svým spolupracovníkům za přípravu a pomoc. Velký dík si zaslouží všichni, kteří nám poskytli sponzorský příspěvek do tomboly.

Mgr. Jarmila Vaclachová

Vstup do galerie