Na Trojáku proběhla „ Šmoulí honba za pokladem“

Autor: Mirda | Kategorie: Galerie, Klíčení, Víkendovky | Vytvořeno 31-05-2012

smouli-honba-za-pokladem-2012-047V pátek 18.5. se na holešovském nádraží sešla parta dětí se svými vedoucími. Tato skupina byla nápadně označená kytkami z různého odpadního materiálu. Tyto kytky si děti doma předem vyrobily. Přehlédnout se nedaly také bílé šmoulí čepičky na hlavách všech přítomných. Jednalo se o účastníky výpravy na Troják pod názvem Šmoulí honba za pokladem. »

Šmoulí honba za pokladem 2012

Autor: Mirda | Kategorie: Akce, Klíčení, Víkendovky | Vytvořeno 07-05-2012

Šmoulí honba za pokladem 2012

18. – 20. 5. 2012

Milí kamarádi,

zveme Vás na jarní víkendovku, která bude opět plná dobrodružství a zážitků! »

Holešovké dubnové putování se psem

Autor: Mirda | Kategorie: Klíčení | Vytvořeno 30-04-2012

Naše dubnové putování se psem opět bylo plné dobrodružství a zajímavého poznání. Dubnové schůzky byly různorodé, konaly se v klubovně i v přírodě. Moc se nám líbila schůzka, které jsme si povídali o zdravé výživě a zdravém životním stylu. Také jsme „uvařili“ zdravý salát z různých druhů zeleniny. Moc jsme si na něm pochutnali. »

Březnové putování se psem bylo super

Autor: Mirda | Kategorie: Klíčení | Vytvořeno 31-03-2012

kliceni-brezen-2012-001

V měsíci březnu jsme na P. S. M. Očadlíka v Holešově prožili několik zajímavých schůzek v rámci putování se psem. Nejvíce času jsme věnovali tématu kamarádství. Toto téma jsme vyjádřili stromem přátelství, který jsme společně namalovali na velký arch papíru. Do koruny stromu jsme otiskovali své ruce jako listy, které se různě spojovaly a proplétaly. Ze společného díla měli všichni velkou radost. »