Pionýři z Holešova se zapojili do dobrovolnického projektu 72 hodin

Autor: Mirda | Kategorie: Akce, Různé | Vytvořeno 13-11-2019

Také Pionýři z Holešova se zapojili do dobrovolnického projektu 72 hodin. Jedná se o tři dny plné dobrovolnických aktivit, které se v ČR konají již po osmé. Kdykoliv během těchto 72 hodin (10. – 13. října 2019) a zároveň jakkoliv dlouho se dobrovolníci po celém Česku pouští do aktivit, které pomohou druhým, přírodě, či jejich okolí. Výsledkem těchto projektů je mnoho úsměvů, radosti, dobrých pocitů z vykonané práce a mnoho dalších pozitivních účinků. V letošním roce se vedoucí a členové PS M. Očadlíka zapojili do úklidu klubovny a „Smetánek“.

»

Krajské kolo Dětské PORTY + MELODIE v Holešově letos již po jedenácté

Autor: Mirda | Kategorie: Galerie, Různé | Vytvořeno 13-11-2019

PS Mirko Očadlíka, Holešov ve spolupráci s SVČ – TYMY Holešov uspořádali dne 2. 11. 2019 již 11. ročník oblastního kola Dětské porty a Melodie 2018. Tato pěvecká soutěž již tradičně nese název „Všetulské dostavník“. Jde o soutěžní přehlídku interpretační i autorské tvorby jednotlivců a skupin orientovaných do různých hudebních žánrů a věkových kategorií. Soutěž je postupová a účastníci mohou postoupit do republikového finále. Tato soutěž je součástí Pionýrského Sedmikvítku, který vyhlašuje Česká rada Pionýra.

»

Článek o našem táboře vyšel také na serveru Adam.cz

Autor: Mirda | Kategorie: Různé | Vytvořeno 23-09-2019

Ahoj kamarádi,