Ve florbalu bodovaly týmy z Bystřice pod Hostýnem

Autor: Mirda | Kategorie: Galerie, Různé | Vytvořeno 16-11-2018

V neděli 11. listopadu se konal v SVČ – TYMY Holešov Svatomartinský florbalový turnaj, který již tradičně pořádá pionýrská skupina Mirko Očadlíka Holešov ve spolupráci s SVČ – TYMY. Akci finančně podpořil Zlínský kraj a MŠMT. Hrálo se v kategoriích mladší a starší. Celkem se do Holešova sjelo 9 týmů. »

Krajské kolo Dětské PORTY + MELODIE v Holešově letos již po desáté

Autor: Mirda | Kategorie: Galerie, Různé | Vytvořeno 16-11-2018

PS Mirko Očadlíka, Holešov ve spolupráci s SVČ – TYMY Holešov uspořádali dne 11. 2018 již 10. ročník oblastního kola Dětské porty a Melodie 2018. Tato pěvecká soutěž již tradičně nese název „Všetulské dostavník“. Jde o soutěžní přehlídku interpretační i autorské tvorby jednotlivců a skupin orientovaných do různých hudebních žánrů a věkových kategorií. Soutěž je postupová a účastníci mohou postoupit do republikového finále. Tato soutěž je součástí Pionýrského Sedmikvítku, který vyhlašuje Česká rada Pionýra. »

Pionýři z Holešova se zapojili do dobrovolnického projektu 72 hodin

Autor: Mirda | Kategorie: Různé | Vytvořeno 19-10-2018

Také Pionýři z Holešova se zapojili do dobrovolnického projektu 72 hodin. Jedná se o tři dny plné dobrovolnických aktivit, které se v ČR konají již po sedmé. Kdykoliv během těchto 72 hodin (11. – 14. října 2018) a zároveň jakkoliv dlouho se dobrovolníci po celém Česku pouští do aktivit, které pomohou druhým, přírodě, či jejich okolí. Výsledkem těchto projektů je mnoho úsměvů, radosti, dobrých pocitů z vykonané práce a mnoho dalších pozitivních účinků. V letošním roce se vedoucí a členové PS M. Očadlíka zapojili do organizace a realizace akce Den zdraví. Konal se v SVČ – TYMY. »

Pionýři z Holešova vzpomínali na letošní prázdninové putování starověkým Řeckem

Autor: Mirda | Kategorie: Různé | Vytvořeno 07-10-2018

Prázdniny jsou již minulostí a nám zůstaly pouze krásné vzpomínky na společně prožité chvíle na táboře. 7. a 8. září se uskutečnilo setkání dětí a pracovníků tábora „Putování starověkým Řeckem“, na kterém jsme si připomněli společně prožité chvíle. Setkání se zúčastnila většina táborníků i vedoucích.

»

Odkaz na video a písničku z tábora 2017

Autor: Mirda | Kategorie: Různé | Vytvořeno 16-07-2018

Ahoj lidičky, pokud máte chuť si poslechnout něco o táboře 2017 – Robinsonův ostrov:

Pionýři z Holešova si Ledovou Prahu opět moc užili

Autor: Mirda | Kategorie: Různé | Vytvořeno 16-06-2018

Letošní celostátní akce Ledová Praha se uskutečnila v termínu 2.2. – 4. 2. 2018. Již tradičně se na tuto akci sjely děti z celé České republiky, z různých pionýrských skupin, domů dětí a škol. Na této akci jsme nechyběli ani my, členové PS M. Očadlíka Holešov. V Praze jsme prožili opět prodloužený víkend plný zajímavých setkání, návštěv muzeí a výstav. »

Úspěch Kamarádů na republikovém finále Dětské Porty a Melodie

Autor: Mirda | Kategorie: Různé | Vytvořeno 16-06-2018

V sobotu 2.6.2018 se naše skupina Kamarádi zúčastnila republikového finále Dětské Porty a Melodie 2018, kde obsadila krásné 3. místo. Posíláme velkou gratulaci. Fotky za akce si můžete prohlédnou tady: https://tymy-centrum.rajce.idnes.cz/…omeriz_2018/

„Den proti rakovině“ letos poprvé také v mobilní aplikaci

Autor: Mirda | Kategorie: Různé | Vytvořeno 13-06-2018

16. května se uskutečnil tradiční Český den proti rakovině – tzv. Květinkový den. Jednalo se již o 22. ročník celonárodní květinkové sbírky, který organizuje Liga proti rakovině. Také v Holešově a okolí jste mohli potkávat mladé lidi, žáky a studenty ve žlutých tričkách, kteří nabízeli žlutou symbolickou květinku. Do této kampaně se zapojily některé školy a organizace. Mezi nimi také již tradičně členové PS M. Očadlíka Holešov. V letošním roce byla novinka – mobilní aplikace sbírky „Den proti rakovině“. Tato aplikace pomohla nejen prodejcům, ale také zájemcům o kytičky rychleji se najít. Kromě toho aplikace vám může připomínat pravidelné preventivní prohlídky (více na www.cdpr.cz). »

V Holešově se konal sedmý ročník rukodělného Sedmikvítku

Autor: Mirda | Kategorie: Různé | Vytvořeno 15-04-2018

V sobotu 24. března proběhlo vyhodnocení a vyhlášení výtvarné a rukodělné soutěže v rámci Sedmikvítku, jehož vyhlašovatelem je Pionýr. Tradičně se soutěžilo ve třech oblastech – keramika, výtvarka a rukodělky a šesti věkových kategoriích. Tématem tohoto ročníku byl opět „Svět zvířat“. Organizátorem republikového kola bylo již po sedmé PS M. Očadlíka Holešov a Středisko volného času v Holešově. Celkem se sešlo 480 prací od 598 autorů. Výtvory došly od dětí z celé republiky, např. z Plzně, Kopřivnice, Kroměříže, Zborovic,…. Úspěchy mladých tvůrců bylyo ceněny na slavnostním vyhlášení v sále TYMY, kde se sešlo okolo 80 účastníků s doprovodem.

»

PF2018