Děti v klubovně slavily 1. narozeniny TM klubu

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Již rok mají možnost děti z Holešova trávit svůj volný čas v klubovně ve Smetanových sadech. Tato klubovna byla postavená v 50. letech z iniciativy rodičů a paní Olgy Dolinkové (tehdejší skupinové vedoucí a velké turistky). Za dobu trvání klubovna sloužila různým účelům, byla zde školní třída, klubovna pro Svaz invalidních důchodců, scházeli se zde Junáci a před rokem, po úpravách a malé rekonstrukci byla opět otevřena a slouží dětem ve volném čase, jako volnočasový klub. O klubovnu se starají členové PS M. Očadlíka Holešov, kteří zde mívají pravidelné schůzky a různé víkendové akce.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Klubovna v čase od 12.00 do 15.00 slouží jako volnočasový TM klub, který provozuje SVČ – TYMY. V klubovně děti můžou najít zábavu, ale také poučení. Mohou zde hrát pin-pong, stolní fotbálek, deskové hry, stavějí z velkého lega, někteří si zde píší úkoly, poslouchají hudbu, vyrábí různé výrobky z papíru i jiných materiálů.  Do klubovny chodí také děti, které zde najdou „azyl“ při čekání na autobus.  4. března děti v klubovně oslavily 1. výroční od otevření. Tak jako na správné oslavě narozenin, tak ani tady nechyběl dort, hosté, kytky, občerstvení a dobrá nálada. Děti přišel pozdravit také místostarosta města Holešova pan

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jaroslav Chmelař, paní Ilona Kupková a také paní ředitelka 1. základní školy Jarmila Růžičková. Kromě hostů a dětí se slavnosti zúčastnilo také několik maminek.

Děkujeme všem, kteří se na činnosti klubovny během roku podílejí. Velký dík si zaslouží paní Jana Ivánková.

Přejeme všem dětem, ať se jim v klubovně stále líbí a nachází zde spoustu nových kamarádů a také zábavu a možnost relaxace.

Jarmila Vaclachová