Holešovští pionýři vzpomínali na „Mušketýrské dobrodružství“

Autor: Mirda | Kategorie: Různé, Víkendovky | Vytvořeno: 08-09-2020

Letošní prázdniny rychle uběhly a nám zůstaly krásné vzpomínky na společně prožité chvíle na táboře. Kromě vzpomínek jsme se toho také hodně naučili a poznali jsme nové kamarády. Tak jako každá rok i letos v září se uskutečnilo potáborové setkání dětí a vedoucích tábora- Muketýři. Setkání se uskutečnilo 4. až 5. září. Tohoto setkání se zúčastnila většina táborníků a vedoucích.

Nejdříve jsme nad fotografiemi a kronikou zavzpomínali na různé táborové zážitky. Vyzkoušeli jsme si také nástup , zakřičeli pokřiky a zazpívali táborovou hymnu. nechybělo také posezení u táboráku s opékáním špekáčků. V tělocvičně jsme si pak zahráli naše oblíbené táborové hry.

Dlouho do noci jsme si povídali a vzpomínali na naše společně prožité chvíle na táboře. Při loučení jsme si slíbili, že se určitě sejdeme brzy na Dětské Portě a už teď se těšíme na naše táborové dobrodružství v roce 2021.

Děkujeme všem vedoucím a dalším pracovníkům tábora za krásné táborové zážitky.

Za táborníky Mira Šíp a Lukáš Kupka