Pionýři z Holešova se zapojili do dobrovolnického projektu „72 hodin“

Autor: Mirda | Kategorie: Různé | Vytvořeno: 27-10-2021

Také Pionýři z Holešova se zapojili do dobrovolnického projektu 72 hodin. Jedná se o tři dny plné dobrovolnických aktivit, které se v ČR konají již po desáté. Kdykoliv během těchto 72 hodin (14. – 17. října 2021) a zároveň jakkoliv dlouho se dobrovolníci po celém Česku pouští do aktivit, které pomohou druhým, přírodě, či jejich okolí. Výsledkem těchto projektů je mnoho úsměvů, radosti, dobrých pocitů z vykonané práce a mnoho dalších pozitivních účinků. V letošním roce se vedoucí a členové PS M. Očadlíka zapojili do brigády v okolí klubovny ve Smetanový sadech. Pionýři vyhrabali trávníky a zametli listí, umyli také okna a parapety.

Odměnou všem byl příjemný pocit z dobře odvedené práce. Všem za jejich aktivitu a pomoc děkuji.

Jarmila Vaclachová, vedoucí PS