Pionýři z Holešova se zúčastnili turnaje v ringu

Ringo 2013Naše PSM Očadlíka Holešov se již tradičně od roku 1990 účastní turnaje v ringu společně s našimi kamarády Tom, Bystřice pod Hostýnem. V letošním roce organizace turnaje padla na Tomíky z Bystřice. Turnaj se konal v sobotu 16.11. ve sportovní hale na Sušile. Z našich PS se turnaje zúčastnily dvě družstva, každé sehrálo šest zápasů. V celkovém pořadí jsme se umístili na třetím a čtvrtém místě. Ringo 2013Společně jsme prožili krásné sportovní dopoledne se spoustou zážitků, děkujeme našim kamarádům z Bystřice pod Hostýnem za organizaci turnaje a těšíme se příští rok na odvetu u nás v Holešově.

Karolína Vaclachová, PSM Očadlíka, Holešov