Potáborová schůzka Cesty do pravěku se vydařila

Potáborové setkání 2014Prázdniny jsou již minulostí a nám zůstali pouze krásné vzpomínky na společně prožité chvíle na táboře. 5. září se uskutečnilo setkání dětí a pracovníků tábora „Cesta do pravěku“, na kterém jsme si připomněli společně prožité okamžiky. Setkání se zúčastnila většina táborníků i vedoucích. Společně jsme si také zazpívali oblíbené táborové písničky, zopakovali pokřiky, prohlédli jsme si fotografie a poseděli nad táborovou kronikou.

Setkání se zúčastnily také naše paní kuchařky Marušky, kterým jsme rádi zazpívali a předali kytičku k jejich svátku. Děti i vedoucí vzpomínali na různé táborové historky, které se jim přihodili. Při tomto vzpomínání jsme zažili spoustu legrace. Těšíme se, že i během školního roku se budeme setkávat na společných akcích a víkendovkách.

Jarmila Vaclachová , vedoucí tábora