Putovní Pionýrská výstava tentokrát v Holešově

Autor: Mirda | Kategorie: Různé | Vytvořeno: 23-08-2011

putovni-vysatava-pionyra-v-holesove-2011-001 Od dubna se přesunula putovní Pionýrská výstava do Zlínského kraje. Nejdříve byla výstavka instalována v informačním centru mládeže Střediska volného času v Holešově. Zahájení výstavy se zůčastnili členové PS M. Očadlíka Holešov. V Úvodu nechybělo kulturní vystoupení. Postarali se o něj také členové pionýrské skupiny. Zazněly zde oblíbené táborové písničky. Úvodní slovo pronesla ředitelka SVČ a vedoucí PS v jedné osobě Jarmila Vaclachová. Výstava byla doplněna také o výstavku kronik a děti si mohly při návštěvě výstavy vyluštit kvízy a zahrát také společenské deskové hry. Výstavu v Holešově zhlédlo mnoho návštěvníků dětí i jejich rodičů. Přejeme putovní výstavě i v dalších místech naší vlasti hodně návštěvníků.

Jarmila Vaclachová