REPUBLIKOVÉ FINÁLE TANEČNÍ SOUTĚŽE SEDMIKVÍTEK 2014 SE KONALO OPĚT V HOLEŠOVĚ

Sedmikvitek - tanec 2014Více než tři stovky tanečníku hostilo SVČ TYMY v sobotu 29. listopadu v rámci celorepublikového finále taneční soutěže. Taneční skupiny, páry a také jednotlivci se sjeli do Holešova, aby poměřili své taneční dovednosti. Jednalo se o celorepublikové finále Pionýrského Sedmikvítku, které každoročně vyhlašuje Česká rada Pionýra. Tato soutěž je otevřená všem zájemcům o tanec – oddílům, školám, tanečním klubům, střediskům volného času atd.. Letos už potřetí se organizace tohoto finálového kola ujala PS Mirko Očadlíka Holešov, ve spolupráci s SVČ Tymy Holešov. Do soutěže se nominovaly skupiny i jednotlivci z různých koutů České republiky. Tanečníci všech dětských a juniorských věkových kategorií soutěžili v tanečních stylech hip-hop, disco dance, společenské a klasické tance. Pětičlenná porota byla složena z odborníků na různé taneční styly. Celý průběh soutěže provázela skvělá atmosféra, na které měli největší zásluhu oba moderátoři a také všichni přítomní diváci. Všem soutěžícím také držel packy maskot – pionýrský pes. Vítězové si zasloužili nejen obdiv publika, ale také medaile, poháry a hodnotné ceny. Některá nejzajímavější vystoupení budou mít možnost shlédnout návštěvníci koncertu Děti dětem, který se bude konat 1. 2. 2015 v Kongresovém centru v Praze.

Jsme moc rádi, že se tato celorepubliková soutěž v Holešově stává tradicí. Děkujeme všem sponzorům – MŠMT, městu Holešov, Tescu Holešov, bistru Labužník, květinářství Kamelie, reklamní agentuře 2Dr a také dobrovolníkům, kteří se na zajištění této akce podíleli.

Jarmila Vaclachová

Výsledková listina