Sedmikvítek – výtvarná část – výsledková listina

0

Autor: Mirda | Kategorie: Různé | Vytvořeno: 13-01-2013

Sedmikvítek – výtvarná část
výsledková listina

Počet účastníků: 406
Počet soutěžních prací: 355
  Z toho:
90 keramika
68 rukodělky
197 výtvarka
Počet škol,
pionýrských skupin a sdružení,
které se zúčastnily:
22
Školy a školky: I. ZŠ Holešov
II. ZŠ Holešov
III. ZŠ Holešov
MŠ a ZŠ Rymice
MŠ a ZŠ Ludslavice
MŠ Míškovice
ZŠ Mysločovice
MŠ a ZŠ Sazovice
ZŠ Prusinovice
MŠ Sluníčko Holešov
Pionýrské skupiny: PS Mirko Očadlíka Holešov
PS Jevišovice
PS Zborovice
PS Obránců míru Kopřivnice
PS Obránců míru Chropyně
Plzeńská krajská organizace pionýra
PS Vysočina Svitavy
PS Brodek u Prostějova
Volnočasová zařízení: SVČ Holešov- TYMY

Výsledková listina:

(v závorce u jednotlivých kategorií je vždy uveden počet prací, které soutěžily)

OBOR: VÝTVARKA

(CELKEM 197 PRACÍ)
Kategorie A – děti mateřských škol (hodnoceno 34 prací)
1. místo Filip Hájek– Barvička SVČ TYMY Holešov
2. místo Pavel Grepl – PS Brodek u Prostějova
Tereza Vańková – PS Jevišovice
3. místo Soňa Nováková – PS Brodek u Prostějova
Marek Murín – MŠ Sluníčko Holešov
Patricie Mańasová – MŠ Ludslavice
Kategorie B – děti 6–8 let (hodnoceno 29 prací)
1. místo Alena Omastová – I. ZŠ Holešov
2. místo Hana Nováková – PS Jevišovice
3. místo Klára Krejčířová – PS Zborovice
Marie Matyášová – ZŠ Rymice
Kategorie C – děti 9–11 let (hodnoceno 72 prací)
1. místo Veronika Peřinová – PS Brodek u Prostějova
2. místo Hana Neumanová – PS Brodek u Prostějova
Tadeáš Přikryl – ZŠ Rymice
3. místo Lucie Šlechtová – I. ZŠ Holešov
Anna Dostálová – PS Zborovice
Kategorie D – děti 12–15 let (hodnoceno 42 prací)
1. místo Daniela Kaňová – I. ZŠ Holešov
2. místo Tomáš Horák – III. ZŠ Holešov
3. místo Romana Pospíšilová – III. ZŠ Holešov
Kategorie E+F – děti a mládež starší 16 let (hodnoceno 17 prací)
1. místo Alena Nováková – PS Jevišovice
2. místo Nikol Fridrichová – II. ZŠ Holešov
3. místo Patrik Javora – II. ZŠ Holešov
Cena poroty za kolektivní práci: Dinosaurus od PS Brodek U Prostějova

OBOR: KERAMIKA

(CELKEM 90 PRACÍ)
Kategorie A – děti mateřských škol (hodnoceno 18 prací)
1. místo Filip Hájek– Barvička SVČ TYMY Holešov
2. místo Thomas Hrudík – Barvička SVČ TYMY Holešov
3. místo Petr Greguš – SVČ TYMY Holešov
Kategorie B – děti 6–8 let (hodnoceno 31 prací)
1. místo Kamil Zapletal- SVČ TYMY při ZŠ Ludslavice
2. místo Karolína Zifčáková – SVČ TYMY při ZŠ Mysločovice
3. místo Ivona Navrátilová – SVČ TYMY při ZŠ Ludslavice
Kategorie C – děti 9–11 let (hodnoceno 28 prací)
1. místo Martin Pumprla –SVČ TYMY Holešov
2. místo Natálie Vrtalová – PS Brodek u Prostějova
3. místo Tereza Mrázková – SVČ TYMY při ZŠ Ludslavice
Eliška Vojáčková – SVČ TYMY při ZŠ Mysločovice
Kategorie D – děti 12–15 let (hodnoceno 11 prací)
1. místo Klára Horková – SVČ TYMY Holešov
2. místo Josef Miklík – SVČ TYMY Holešov
3. místo Šárka Holíková – SVČ TYMY Holešov
Cena poroty za kolektivní práci: Bethlém SVČ TYMY Holešov
Kategorie E+F – děti a mládež starší 16 let (hodnoceny 2 práce)
Cena poroty: Alena Nováková – PS Jevišovice

OBOR: RUKODĚLKY

(CELKEM 68 PRACÍ)
Kategorie A+B děti mateřských škol a 6–8 let(hodnoceno 15 prací)
1. místo Hana Nováková – PS Jevišovice
2. místo Šimon Neuschl – PS Jevišovice
Kategorie C – děti 9–11 let (hodnoceno 26 prací)
1. místo Ondřej Pravec – PS Brodek u Prostějova
2. místo Kristýna Hlobílková – ZŠ Ludslavice
3. místo Tereza Vítková – PS Chropyně
Kategorie D – děti 12–15 let (hodnoceno 17 prací)
1. místo Lucie Provazníková – PS Jevišovice
2. místo L.Marek, J. Trněný, M. Kaplánek – PS Brodek
Kateřina Lavičková – I. ZŠ Holešov
3. místo Štěpánka Foltýnová – PS Kopřivnice
Kategorie E+F – děti a mládež starší 16 let (hodnoceno 10 prací)
1. místo kolektivní práce PS Nepomuk
2. místo Iva Častková – PS Jevišovice
3. místo Kateřina Denková – PS Dobřany
Porota 9 členů
  MANŽELÉ JAKÓBKOVI – UČITELÉ ZUŠ HOLEŠOV
Mgr. RUDOLF SEIFERT – MÍSTOSTAROSTA MĚSTA HOLEŠOVA MALÍŘ A FOTOGRAF
Mgr. IRENA SEIFERTOVÁ – VÝTVARNICE HOLEŠOV
HANA PALEČKOVÁ – VÝTVARNICE HOLEŠOV
JIŘÍ KUHL – VŠESTRANNÝ UMĚLEC A VÝTVARNÍK HOLEŠOV
PAVEL VALISKA – VÝTVARNÍK A KERAMIK – UČITEL ZŠ
MARCEL HALCIN – AMATÉRSKÝ VÝTVARNÍK A KERAMIK
Mgr. EVA RUDOLFOVÁ – KERAMIČKA SVČ HOLEŠOV

OBOR: LITERATURA

POČET PRACÍ: 42
Vysílající subjekty: 1.ZŠ a 3. ZŠ Holešov, PS Zborovice, PS Kunovice, PS Trutnov, PS Brodek u Prostějova, SVČ Rožnov p.R, PS Mirko Očadlíka Holešov
POROTA: 4 – ČLENNÁ
  Mgr. JANA SABBOVÁ – UČITELKA ZŠ
Mgr. VLADIMÍRA DVOŘÁKOVÁ – VŠESTRANNÁ UMĚLKYNĚ A HEREČKA
Mgr. TEREZA ZALABÁKOVÁ – UČITELKA ZŠ
FRANTIŠEK SOVADINA – NOVINÁŘ
KATEGORIE 1:
(DĚTI DO 10 LET)
PRÓZA:
1. místo SABINA KOCMANOVÁ
NATÁLIE HEJDUČKOVÁ
2. místo ELLEN CHERINOVÁ
MONIKA DOSTÁLOVÁ
3. místo DOMINIK VYCHODIL
MARTIN ČAJAN
POEZIE:
1. místo HUGO KUHL
2. místo ALENA OMASTKOVÁ A MONIKA PONÍŽILOVÁ
ELIŠKA LONÍČKOVÁ
3. místo VLADIMÍR DOČEKAL
ZVLÁŠTNÍ CENA: KRISTÝNA HÁBLOVÁ ZA PROPOJENÍ PRÓZY A POEZIE
KATEGORIE 2:
(11–12 LET)
PRÓZA:
1. místo IVETA SKUTKOVÁ
2. místo MAREK PLACHÝ
3. místo JUSTÝNA JANČOVÁ
ZVLÁŠTNÍ CENA: VENDULA BAIEROVÁ ZA POEZII
HANA NEUMANOVÁ ZA KOMIKS
KATEGORIE 3:
(13–15 LET)
PRÓZA:
1. místo JIŘÍ PETŘIVALSKÝ
2. místo KAROLÍNA VACLACHOVÁ
RADEK KRAVEC
3. místo SÁRA ČEPOVÁ
KATEŘINA DLHOPOLČEKOVÁ
ELIŠKA MARTINCOVÁ
ZVLÁŠTNÍ CENA: VERONIKA NĚMCOVÁ – ZA ROMÁN
NIKOLA LANKAŠOVÁ – ZA POEZII
(STARŠÍ 15 LET)
MATĚJ SOUKUP – KOMIKS
SVČ ROŽNOV P. R. – ZA ČASOPIS PDM
Digg Del.icio.us StumbleUpon Reddit Twitter RSS

Napište komentář

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit.