Turnaj v ringu mezi Pionýry a Tomíky letos již po dvacátésedmé

Autor: Mirda | Kategorie: Různé | Vytvořeno: 09-12-2016

Dne 27. 11. 2016 se uskutečnil tradiční turnaj v ringu, jehož tradice sahá do roku 1990. Od tohoto roku se pravidelně jednou ročně setkávají členové PS M. Očadlíka z Holešova a TOM Pawnee z Bystřice pod Hostýnem a měří své síly při turnaji v ringu. V letošním roce se turnaj konal v Holešově, odehrával se v tělocvičně SVČ – TYMY. Celkem se letos zúčastnily čtyři týmy. Všechny týmy byly složeny z hráčů věkově smíšených. První kolo turnaje se hrálo s jedním ringem a druhé kolo se uskutečnilo se dvěma ringo kroužky. Po závěrečném sečtení bodů vyšli vítězové , první místo získal tým Sokoli z Bystřice pod Hostýnem, na druhém místě se umístili Červení – Pionýři z Holešova. Vítězové získali medaile, diplomy a také výborný ořechový dort. Všichni ostatní účastníci turnaje dostali tašky s Mikulášským perníkem a ovocem. Jsem moc ráda, že tato dlouholetá tradiční akce se každým rokem uskutečňuje. Děkuji všem dětem i vedoucím za aktivní přístup. Tento turnaj byl podpořen v rámci projektu Oblast 2 z MŠMT. Těšíme se na další ročník turnaje v roce 2017, který se bude konat v Bystřici pod Hostýnem.

Jarmila Vaclachová, vedoucí PS

Foto: http://tymy-centrum.rajce.idnes.cz/…stopad_2016/