Jarní pionýrská víkendovka na Čecheru se vydařila

Pionýři z Holešova vyrazili 29. dubna na svoji jarní víkendovku na Rusavu na Čecher. Tady jsme prožili pěkné jarní dny zalité sluníčkem, i když to ještě den předem tak vůbec nevypadalo! Na víkendovce jsme se toho hodně naučili a spoustu věcí jsme si zopakovali. V programu nechyběly turistické dovednosti, vázaní uzlů, práce s buzolou, příprava ohniště, poznávání jarní přírody atd. . Čas jsme věnovali také ringu a našim oblíbeným hrám s padákem. V sobotu večer jsme si sami připravili večeři. Jako předkrm jsme si opekli špekáčky a druhý chod byl výborný kotlíkový guláš, na jehož přípravě jsme se všichni podíleli.  V neděli jsme si zahráli několik zajímavých venkovních her a nechybělo ani naše oblíbené ringo. Věnovali jsme se také našim starým známým kozenkám, které se na Čecheru volně pásly. Měli jsme radost, že jsme je mohli nejen nakrmit, ale také pohladit.

Víkendovka byla úžasná, zažili jsme toho opravdu hodně a už teď se těšíme na léto a na tábor, který nás společně čeká. Děkujeme všem dospělákům, kteří pro nás tuto akci připravili.

Členové oddílu Kamarádi, PS M. Očadlíka Holešov

Fotky najdete zde: karolinavaclachova.rajce.idnes.cz/Jarni_vikendovka…

Příspěvek byl publikován v rubrice Víkendovky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.