Holešovští Pionýři vzpomínali na „Putování za Kelty“

Autor: Mirda | Kategorie: Galerie, Víkendovky | Vytvořeno: 23-09-2019

Letošní prázdniny rychle uběhly a nám zůstaly pouze krásné vzpomínky na společně prožité chvíle na táboře. Kromě vzpomínek jsme se toho také hodně naučili a poznali jsme nové kamarády. Tak jako každý rok i letos v září se uskutečnilo potáborové setkání dětí a vedoucích tábora – Výprava za Kelty. Setkání se uskutečnilo 6. až 7. září. Tohoto setkání se zúčastnila většina táborníků i vedoucích. Nejdříve jsme nad fotografiemi a kronikou vzpomínali na různé táborové zážitky. Vyzkoušeli jsme si také nástup, zakřičeli pokřiky a zazpívali táborovou hymnu. Nechybělo také posezení u táboráku s opékáním špekáčků. V tělocvičně jsme si pak zahráli naše oblíbené hry a také jsme si trochu potrénovali hru „Ringo“. Dlouho do noci jsme si povídali a vzpomínali na naše společně prožité chvíle na táboře. Druhý den jsme si zahráli ještě několik deskových her a jen neradi jsme se balili domů. Při loučení jsme si slíbili, že se určitě sejdeme brzy na podzimní víkendovce a už teď se těšíme na náš tábor v létě 2020. Děkujeme všem vedoucím a dalším pracovníkům tábora za krásné táborové zážitky.

Za táborníky Lukáš Kupka