Víkendovka na Čecheru

Víkendovka na Èechru 2014Členové pionýrské skupiny M. Očadlíka Holešov prožili krásný podzimní víkend na Rusavě. Víkendovým zázemím se pro nás stala Koliba na Čecheru. Vzhledem k tomu, že v termínu 10. – 12. 10. 2014 nám přálo velmi hezké sluneční počasí, soustředili jsme většinu aktivit ven do přírody. Uskutečnili jsme turistickou výpravu po vrcholcích Hostýnských hor. Kochali jsme se pohledy do krásně probarveného údolí. Na louce pod Čecherem jsme si zahráli různé míčové hry a potrénovali jsme ringo. Část dne jsme věnovali také tábornickým dovednostem, zopakovali jsme práci s buzolou a mapou a také uzly. Své tábornické znalosti jsme si vyzkoušeli v sazce. Večer jsme se vydali na zajímavou trasu se svíčkami. Každý měl za úkol přinést světýlko na určené místo. Všichni úkol splnili a společně jsme světýlka umístili na velký kámen, u kterého jsme si povídali různé tajuplné historky. Večer pokračoval v budově, kde jsme na pokojích hráli deskové hry. Nejvíce se nám líbil Duch. Nedělní dopoledne jsme strávili v lese, sbírali jsme přírodniny. Naši nejmladší kamarádi vypouštěli velké bubliny do údolí a také jsme využili možnosti skákání na trampolíně. Společně jsme připravili táborák a rozdělali oheň, na kterém jsme si opekli špekáčky. Říjnová víkendovka se nám velmi vydařila, plni zážitků jsme se vrátili domů. Už se opět těšíme na naše další společně strávené chvíle.

Kamarádi – PS M. Očadlíka Holešov

Příspěvek byl publikován v rubrice Víkendovky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.