Pionýři v Holešově i v nouzové stavu nezahálí

1

Autor: Mirda | Kategorie: Různé | Vytvořeno: 03-04-2020

Dospěláci z PS M.Očadlíka Holešov se zapojili došití roušek, které předáváme na městskou policii. Tyto roušky jsou určeny potřebným v našem městě, ale také v širokém okolí. Po dohodě se starostou našeho města jsme poskytli klubovnu ve Smetanových sadech, kde se 2× týdně schází děti pracovnic Centra pro seniory. Dětem se tu věnujeme a pomáháme jim s vypracováním domácích úkolů, s opakováním učiva a také zbývá chvilka na nějakou hru. Další  pomocí do které se zapojili vedoucí PS M.Očadlíka je nákup pro seniory, v současné době se staráme o 3 seniory, kteří se na nás dle svých potřeb obrací.

Pionýrská skupina těsně před vyhlášením nouzového stavu ještě zvládla instalovat výstavu výtvarných a rukodělných prací v rámci pionýrského Sedmikvítku. Děkujeme všem, kteří do republikového finále své práce zaslali.

Děkuji všem, kteří se do těchto aktivit zapojili, moc si jakékoliv pomoci vážím.

Jarmila Vaclachová

Digg Del.icio.us StumbleUpon Reddit Twitter RSS

Komentář (1)

Avatar photo

[…] Pionýři po celé republice šijí a roznášejí roušky, pomáhají s nákupy seniorům. V mnoha případech se zapojili do pomoci obcím a městům, s tím, s čím je právě potřeba. http://www.adam.cz/…s-casem.html • PS Údolí Slunce Hamry na Sázavou šije roušky a pravidelně nakupuje seniorům. • PS Paskov roznáší do všech schránek ve městě, šije roušky a roznáší je potřebným – především seniorům. • PS Zborovice šije roušky ve velkém. Nejdříve z toho, co bylo po ruce a teď z pionýrské látky, kterou jim věnovalo ústředí Pionýra. • PS Hrádek se zapojila šití roušek, pomáhá s nákupem a donáškou pro seniory. Poskytuje seniorům psychickou podporu po telefonu. • PS M. Očadlíka Holešov se zapojila mimo jiné do šití roušek, které předává na městskou policii. http://www.holesov.pionyr.cz/…oveho-stavu/ […]

Napište komentář

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit.