Kamarádi obhájili na celostátní portě 1. místo

Autor: Mirda | Kategorie: Různé | Vytvořeno 07-06-2022

21. května 2022 se konalo v Kroměříži celostátní finále pěvecké a hudební soutěže – dětská Porta 2022. Organizátorem této celostátní akce byla Olomoucko – zlínská krajská rada Pionýra. Celostátní finále provázelo nádherné slunečné počasí. Akce se uskutečnila v areálu Starého pivovaru v centru Kroměříže.
 »

Pionýři z Holešova se aktivně zapojili do „Květinkového dne“

Autor: Mirda | Kategorie: Různé | Vytvořeno 24-05-2022

Český den proti rakovině – květinkový den se letos konal 11. května. Jednalo se již o 26. ročník celonárodní květinkové sbírky, který organizuje Liga proti rakovině. Také v letošním roce se do sbírky zapojila PS M. Očadlíka v Holešově. Členové PS nabízeli kytičky v ulicích Holešova, a kromě toho jsme i letos oslovili některé obchodníky, kteří nám ochotně tuto sbírku podpořili – např. manželé Koneční – Zdravá výživa Holešov a Bystřice pod Hostýnem, Jana Hejníková – spodní prádlo, kytičky se také prodávaly v SVČ TYMY. »

Folklorní tance v Holešově se také letos konaly s mezinárodní účastí

Autor: Mirda | Kategorie: Různé | Vytvořeno 20-05-2022

Téměř 100 členů folklorních souborů se v neděli 24. dubna 2022 zúčastnilo celorepublikového finále otevřené soutěže ve folklorních tancích. Také v letošním roce díky účasti tanečníků z našeho partnerského města Povážská Bystrica byla tato akce s mezinárodní účastí. Folklorní tance se již tradičně konaly v SVČ TYMY Holešov. Jsme moc rádi, že jsme opět po 2 letech mohli folklorní soubory u nás přivítat!

»

HOLEŠOV OPĚT PŘIVÍTAL FINALISTY CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽE V OBLASTI VÝTVARNÉ A TECHNICKÝCH DOVEDNOSTÍ

Autor: Mirda | Kategorie: Různé | Vytvořeno 09-05-2022

Sobota 23. března 2022 proběhla v Holešově v tvořivém duchu. Od sobotního rána se konaly v SVČ TYMY různé výtvarné a rukodělné dílny, kde si děti i dospělí mohli vyzkoušet zajímavé techniky. Dílnami prošlo celkem 50 účastníků, kteří si odnesli domů spoustu zajímavých výrobků.

Mezi nejoblíbenější dílny patřila keramická dílna a také dílna, ve které si děti samy mohly vyrobit trička – tzv. létajícími barvami. »

Zlínský kraj měl úspěšné zastoupení v celostátním kole dětské Melodie v Českých Budějovicích

Autor: Mirda | Kategorie: Různé | Vytvořeno 13-04-2022

V sobotu 19. března 2022 proběhlo v českobudějovickém Divadle U Kapličky republikové finále 26. ročníku Melodie, která je součástí postupové kulturně – umělecké soutěže Pionýrský Sedmikvítek. »

Sbírka zdravotnického materiálu

Autor: Mirda | Kategorie: Různé | Vytvořeno 03-03-2022

Poděkování Zlínskému kraji za finanční podporu projektu Besip s Pionýrem

Autor: Mirda | Kategorie: Různé | Vytvořeno 31-01-2022

V roce 2021 PS dr. Mirko Očadlíka získala podporu od Zlínského kraje ve výši 30 tis. Kč na projekt s názvem Besip s pionýrem. V rámci tohoto projektu jsme pořídili různé pomůcky a materiál, který jsme použili při zajištění akcí pro děti a mládež s bezpečnostní tématikou. Za tuto finanční podporu děkujeme. »

Skvělá zpráva pro všechny táborníky !

Autor: Mirda | Kategorie: Různé | Vytvořeno 28-01-2022

Letošní tábor už pilně připravujeme. Máte se na co těšit !

Díky finanční podpoře města Holešova jsme pořídili další nové stanové celty, které zpříjemní táborníků jejich pobyt na táboře.

Moc děkujeme !

Jarmila Vaclachová, vedoucí PS M.Očadlíka

Finále tanečního Sedmikvítku proběhlo i letos virtuálně

Autor: Mirda | Kategorie: Různé | Vytvořeno 06-01-2022

Taneční finále pionýrského sedmikvítku se letos konalo již po 10-té v Holešově.

Vzhledem ke zhoršené epidemiologické situaci nešlo na konci listopadu uspořádat toto finále v Holešově přímo v SVČ TYMY, ale také tak jako vloni pouze virtuálně. Toto on-line finále se uskutečnilo 29. prosince 2021 na youtube kanále Pionýra.

Republikové finále tanečního sedmikvítku 2021

Autor: Mirda | Kategorie: Různé | Vytvořeno 29-12-2021

Dne 29. 12. 2021 v 17:00 můžete sledovat online vysílání republikového finále Tanečního Sedmikvítku pro rok 2021: