Poděkování nadačnímu fondu Tesco – Vy rozhodujete, my pomáháme

Autor: Mirda | Kategorie: Různé | Vytvořeno 22-09-2021

Chtěli bychom touto cestou poděkovat Nadačnímu fondu Tesco – Vy rozhodujete, my pomáháme za finanční dotaci, díky níž jsme mohli nakoupit nové matrace do stanů v naší stanové základně v Podhradní Lhotě.

Úspěch našich mladých zpěváků a hudebníků v celostátním kole „Melodie“

Autor: Mirda | Kategorie: Různé | Vytvořeno 27-05-2021

Letošní republikové finále Melodie, které se pořádá v rámci pionýrského Sedmikvítku, se konalo také formou on-line.

RF organizovala jihočeská krajská rada Pionýra a naše oblastní kolo mělo v této soutěži velké zastoupení.

Máme velkou radost z úspěchů našich mladých zpěváků a hudebníků. »

Slavíme s Pionýrem již 30 let

Autor: Mirda | Kategorie: Různé | Vytvořeno 01-03-2021

Pionýr slavil v roce 2020 své 30 – té výročí.

Těšili jsme se na velké oslavy, ale bohužel díky koronaviru se nic velkého konat nemohlo. Každý jsme si oslavili naše společné výročí posvém.

Patřím také k těm, kteří celou 30– ti letou historii Pionýru prožili, živě se mi vybavily všechny zážitky, které jsem během těchto let v Pionýru prožila, a že jich bylo! »

Do výzvy „Babi dědo vyprávěj“ se zapojili také pionýři z Holešova

Autor: Mirda | Kategorie: Různé | Vytvořeno 01-03-2021

Členové PS M.Očadlíka se s velkou vervou pustili do výzvy „Babi dědo vyprávěj“. Děti oslovily svoje babičky a dědečky a ti kteří je nemají, tak se obrátili na Centrum pro seniory. Máme velkou radost, že jsme v Centru pro seniory našli velké pochopení. Babičky a dědečci si zavzpomínali na své dětství, jak prožívali vánoce a s nimi spojené radovánky. Celkem jsme do Prahy odeslali 12 povídek. Některé z nich budou určitě uveřejněny v chystané brožuře. »

Hledáme dobrovolníky

Autor: Mirda | Kategorie: Akce, Různé | Vytvořeno 01-03-2021

Staň se součástí našeho organizačního týmu!
Pomáhej dobrovolně!
S tvou pomocí se stane CVVZ 2021 ještě lepší!

»

Republikové finále tanečního sedmikvítku tentokráte v online prostředí

Autor: Mirda | Kategorie: Různé | Vytvořeno 06-01-2021

Současná epidemiologická opatření se dotkla také tradičního republikového finále Pionýrského Sedmikvítku – tance. Vzhledem k současné situaci nešlo na konci listopadu uspořádat toto finále v Holešově v SVČ TYMY. Proto jsme se rozhodli, že zkusíme tuto taneční soutěž v online prostředí. Republikové finále opět pořádala PS M. Očadlíka Holešov ve spolupráci s TYMY Holešov. Oslovili jsme PS, kluby, SVČ atd., aby nám zaslali videonahrávky z letošního roku. Toto byl největší problém, protože spousta tanečních kroužků a klubů nestihly žádnou nahrávku pořídit. O to více jsme byli rádi za ty, které nám přišly. Zapojily se také nové organizace – SVČ Horizont Ivančice, SVČ Radovánek Plzeň a také v letošním roce poprvé SZÚŠ Stella Povážská Bystrica. Soutěž v letošním roce měla tím pádem i mezinárodní účast. »