Táborová základna

Informace o naší táborové základně

Adresa


PT Holešov (pod hotelem Zubříč) 768 71, Rajnochovice

GPS souřadnice: Loc: 49°25’11.048″N, 17°46’16.176″E

Kapacita

V základu stavíme 22 stanů, což je 44 osob. K tomu je třeba připočíst ještě 7 míst v buňce a 2 místa v kanceláři. Případně se dá vyspat ještě v hangáru, tudíž kapacita je proměnlivá dle potřeb.

Popis

Ubytování máme ve stanech s podsadou. Dále zde máme vojenský hangár, který je na univerzální použití. Další – tentokráte stálou stavbou je srub, ve kterém je umístěna kancelář, kompletně vybavená kuchyně s příručním skladem a jídelna. Ještě u nás najdete stavební buňku, která může sloužit, jako ubytovnání pro 7 osob, kancelář, či něco jiného.Pro potřeby technického zázemí je za srubem „Plecháč”, kde je spousta harampádí použitelného k táborovým činnostem. Dá se zde také něco málo kutit.Sprchu máme komfortní 2×2 metry, sice jenom mechanickou, ale jinak skvělou. Toalety naleznete nedaleko v lese a to na třech místech, zvlášť pro kuchařky, zvlášť pro vedoucí a zvlášť pro děti.Pitnou vodu máme napojenou na nedaleký zdroj pitné vody, který má ve správě VaK Kroměříž a slouží jako zdroj pitné vody pro obec Osíčko. Pro potřeby sprchování a umývání slouží zásobník na vodu napájený z místní studny.
Elektřinu máme zavedenou, tudíž lze ji také využít. Signál mobilních operátorů bohužel také máme, sice slabší, ale je. Televizi u nás nehledejte, tu by jste si museli přivézt vlastní, ale neručíme za signál. Nicméně lze si pozvat televizi, nejlépe z
Podhradní Lhoty.

Něco fotografií


Napsat komentář