Pionýři z Holešova se zúčastnili akce „Fazole se vrací“

Svatováclavský prodloužený víkend strávili holešovští pionýři společně s dalšími kamarády z celé České republiky na celostátní akci „Fazole se vrací“. Tato akce se uskutečnila v rekreačním středisku Nezměř na Vysočině. V rámci bohaté nabídky programů si členové PS vyzkoušeli spoustu zajímavých aktivit např. Kimball, Plachtovanou, Dogball, Diskgolf, ale také střelbu Aerosoftovými pistolemi. Kromě sportovních aktivit nechyběli ani výtvarné a rukodělné aktivity. Děti vymýšlely komiks, vyráběly si přívěšky ze smršťovací fólie a také se naučily linoryt.

Naše členy velmi zaujala soutěž Fazolová clona, do které se zapojili téměř všichni účastníci. Nafotili zajímavé fotografie a také v této disciplíně byli velmi úspěšní. Získali hned několik ocenění. Hlavní náplní celostátního setkání byla branná hra Uznado. V této hře celkem ve třinácti disciplínách děti musely dokázat nejen znalosti a dovednosti, ale také to, že jsou schopni se domluvit a spolupracovat. Jednalo se o stanoviště např. První pomoc, Příroda, Ohniště, Lanové aktivity, Vaření, Fotografování atd.. Hra trvala celkem dvě a půl hodiny a úkolem hlídek bylo obejít v časovém limitu co nejvíce stanovišť. Dětem se hra velmi líbila a prověřila jejich schopnost spolupracovat v kolektivu. Kromě těchto zajímavých aktivit se uskutečnily také dva zajímavé večerní programy. První večer proběhl koncert úspěšných účastníků Dětské Porty a druhý večer proběhlo

bubenické show, které si všichni užili. Tři dny na Vysočině rychle uběhly. Po celou dobu bylo  krásné slunečné počasí a my jsme domů v neděli odjížděli se spoustou nových zážitků a také jsme měli velkou radost ze získání krásného druhého místa za kolektiv!!!

Těším se na další společné setkání při podobné akci.

Pionýři PS M. Očadlíka Holešov

Více foto najdete tady: https://karolinavaclachova.rajce.idnes.cz/Fazole_2018/ 

Autor: Mirda

Jsem administrátor tohoto webu
Příspěvek byl publikován v rubrice Galerie. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář