Holešovké dubnové putování se psem

Naše dubnové putování se psem opět bylo plné dobrodružství a zajímavého poznání. Dubnové schůzky byly různorodé, konaly se v klubovně i v přírodě. Moc se nám líbila schůzka, které jsme si povídali o zdravé výživě a zdravém životním stylu. Také jsme „uvařili“ zdravý salát z různých druhů zeleniny. Moc jsme si na něm pochutnali. Naše další schůzka byla věnována třídění odpadu a v druhé části jsme z odpadního papíru skládali zajímavé origami. Odpad jsme třídili do kontejneru v blízkosti klubovny. V rámci oslavy Dne země jsme uskutečnili také jednu sobotní schůzku, kdy jsme vyrazili do přírody na kolech. Nejdříve jsme se sešli u klubovny, kde nám vedoucí kontrolovali vybavení kola, povídali jsme si také o bezpečnosti při jízdě na kole a o pravidlech silničního provozu. Společně jsme potom vyrazili po trase, kterou jsme si předem naplánovali. Náš výlet jsme zakončili v zámecké zahradě, kde zrovna probíhala kuličkiáda, tak jsme se jí také zúčastnili. Dále jsme si ještě na schůzkách povídali o hvězdách a souhvězdí a už se těšíme na květnovou víkendovku, kde budeme pozorovat noční oblohu.

Pionýři z Holešova

Příspěvek byl publikován v rubrice Klíčení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.