Finále tanečního Sedmikvítku proběhlo i letos virtuálně

Taneční finále pionýrského sedmikvítku se letos konalo již po 10-té v Holešově.

Vzhledem ke zhoršené epidemiologické situaci nešlo na konci listopadu uspořádat toto finále v Holešově přímo v  SVČ TYMY, ale také tak jako vloni pouze virtuálně. Toto on-line finále se uskutečnilo 29. prosince 2021 na youtube kanále Pionýra.

Republikové finále opět pořádala PS M. Očadlíka Holešov ve spolupráci s SVČ TYMY Holešov.

Taneční kluby, PS, SVČ a DDM nám zaslali své video nahrávky, které jsme zpracovali. Tak jako v loňském roce se i letos do této soutěže zapojili také tanečníci z různých míst ČR a také z našeho partnerského města na Slovensku z Povážské Bystrice. Tím pádem soutěž i v letošním roce měla mezinárodní účast. Celkem se do soutěže zapojilo okolo 250 tanečnic.

Soutěžící se utkali v kategorii Děti 1, Děti 2, Junioři a Kategorie hlavní.

V  kategoriích se soutěžilo v tanečních stylech disco dance, street dance, show dance, hip hop, klasický tanec, jumping trampolíny a společenský tanec.

Všechna vystoupení hodnotila odborná porota, ve které zasedli – Martin Mestek, Olga Pešková, Vladimíra Šulavová, Martina Gabajová a Eduard Kotikov.

Taneční Sedmikvítek moderovala již tradičně Hana Srncová.

Pro všechny tanečníky to byl pěkný povánoční dárek a také příjemné zakončení letošního roku a naděje a motivace do roku 2022.

Online forma soutěže měla u dětí, vedoucích a rodičů velký ohlas a měli jsme radost, že se vysílání podařilo, i když to nebylo vůbec jednoduché a pro nás organizátory to byla opět velká výzva.

Děkujeme za podporu starosty města Holešova Rudolfa Seiferta, dále za podporu Zlínského kraje – odbor školství, mládeže a tělovýchovy, Olomoucko-zlínské krajské organizace Pionýra a také MŠMT. Za technickou stránku si zaslouží velké poděkování Roman Mlčák a Matěj Zika. Všem soutěžícím, jednotlivcům i kolektivům moc děkujeme za jejich účast a těšíme se, že se v příštím roce v Holešově sejdeme už opravdu „na živo“ a tato soutěž proběhne tak, jak jsme zvyklí, za velké podpory fanoušků a ve skvělé atmosféře.

Na závěr bych chtěla poblahopřát všem vítězům jednotlivých kategorií a věří, že jim medaile a drobné dárečky, které jsme jim zaslali poštou, udělali radost.

Mgr. Jarmila Vaclachová

 

Sedmikvitek_tanec 2021_vysledky

Autor: Mirda

Jsem administrátor tohoto webu
Příspěvek byl publikován v rubrice Různé. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář