Kamarádi obhájili na celostátní portě 1. místo

21. května 2022 se konalo v Kroměříži celostátní finále pěvecké a hudební soutěže – dětská Porta 2022. Organizátorem této celostátní akce byla Olomoucko – zlínská krajská rada Pionýra.
Celostátní finále provázelo nádherné slunečné počasí. Akce se uskutečnila v areálu Starého pivovaru v centru Kroměříže.

V průběhu celého dne se vystřídali před zraky odborné poroty i před zraky diváků finalisté z celé České republiky. Mezi soutěžícími ani letos nechyběl pionýrský oddíl Kamarádi, který soutěžil v kategorii „T“. A letos poprvé se celostátního finále zúčastnila také Aneta Odstrčilíková, která zpívala s doprovodem. Obě tato soutěžní vystoupení sklidila velký potlesk diváků a známé táborové písničky také celé nádvoří Starého pivovaru roztleskaly.

S velkým napětím jsme očekávali večerní vyhodnocení, které následovalo po koncertě AG Fleku. Měli jsme velkou radost z úspěchu našeho pionýrského oddílu Kamarádi, který obhájil v kategorii „T“ 1.místo.

Pro všechny mladé zpěváky byla účast v tomto finále velkou zkušeností a také úžasnou motivací! Děkujeme všem za účast a vzornou reprezentaci našeho oblastního kola a těšíme se na všechny milovníky zpěvu a hudby na oblastním kole dětské Porty a Melodie 5. 11. 2022 v SVČ TYMY v Holešově.
Velkou pochvalu si zaslouží všichni organizátoři za skvěle zvládnutou akci!
Za pořadatele oblastního kola
Jarmila Vaclachová

Autor: Mirda

Jsem administrátor tohoto webu
Příspěvek byl publikován v rubrice Různé. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář