Pionýři z Holešova se vydali do westernového městečka

Westernove-mestecko-2015-01.jpgVe středu 22.7.2015 byl jeden z neteplejších dnů letošních táborových prázdnin. Právě v tento den se vydali pionýři PS M. Očadlíka společně se svými kamarády na celodenní výlet do westernového městečka v Boskovicích.

Přivítal nás zde sám šerif Jerry, který nás všechny schladil proudem vody z hadice, bylo to velice přijemné přivítání. Šerif nám ukázal také své umění s lasem. Někteří z nás si potom vyrýžovali opravdové zlato, jiní zase hledali poklady na pahorku pokladů. Navštívili jsme také místní divadlo v přírodě, kde jsme zhlédli představení El Diablo, které se nám moc líbilo. Krásným zážitkem byla také koňská show “ S koňmi jinak“. Prohlédli jsme si také indiánkou vesničku, kde se nám všem moc líbilo a připadali jsme si jako v dobách nesmrtelného Winnetoua.

Návštěva westernového městečka byla pro nás všechny velkým zážitkem, většina z nás zde byla poprvé. Spoustu věcí jsme se zde dozvěděli a také naučili. Děkujeme za tento krásný prázdninový výlet!

členové PS M. Očadlíka

Příspěvek byl publikován v rubrice Galerie, Různé. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.