Pionýři z Holešova se zúčastnili turnaje v ringu

Ringo je gumový kroužek o průměru 17 cm. Tímto kroužkem se hází přes síť. Zkušenější hrají dokonce dvěma i více kroužky. Hra je velmi zábavná a oblíbená. Hrajeme ji na táboře a tradičně se každý rok koná turnaj – jednou v Bystřici pod Hostýnem a druhý rok v Holešově. Tento turnaj má dlouholetou tradici. První ročník se uskutečnil v roce 1990 a od té doby každý rok se utkávají holešovští pionýři s bystřickým oddílem TOM. V letošním roce se turnaj konal v Bystřici 26.11. ve sportovní hale na Sušile. Po náročných a vyrovnaných zápasech nakonec turnaj vyhrál TOM z Bystřice a my jsme obsadili krásné druhé místo. Turnaj se nám velmi líbil a děkujeme našim bystřickým kamarádům za pozvání. Těšíme se příští rok na odvetu v Holešově.

Členové PS M. Očadlíka Holešov