Pionýři z oddílu Kamarádi obhájili loňské prvenství

27. května 2023 se konalo v Kroměříži celostátní finále pěvecké a hudební soutěže – Dětská Porta 2023. Organizátorem této celostátní akce byla Olomoucko – Zlínská krajská rada Pionýra. Celostátní finále provázelo nádherné slunečné počasí. Akce se uskutečnila v areálu Starého pivovaru v centru Kroměříže.


V průběhu celého dne se vystřídali před zraky odborné poroty i před zraky diváků finalisté z celé České republiky. Mezi soutěžícími ani letos nechyběl pionýrský oddíl Kamarádi, který soutěžil v kategorii „T“. V této kategorii byly ještě další 2 oddíly – Stopa a Plšata. S velkým napětím jsme očekávali večerní vyhodnocení, které následovalo po koncertním vystoupení hostů Dětské Porty. Měli jsme velkou radost z úspěchu našeho pionýrského oddílu Kamarádi, který obhájil v kategorii „T“ již podruhé 1. místo!

Pro všechny mladé zpěváky byla účast v tomto finále velkou zkušeností a také úžasnou motivací! Děkujeme všem za účast a vzornou reprezentaci našeho oblastního kola a těšíme se na všechny milovníky zpěvu a hudby na oblastním kole Dětské Porty a Melodie 4. 11. 2023 v SVČ TYMY v Holešově.

Jarmila Vaclachová, PS Holešov

Autor: Mirda

Jsem administrátor tohoto webu
Příspěvek byl publikován v rubrice Různé. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář