Přátelského setkání u příležitosti 70.výročí PIONÝRA se zúčastnili i zahraniční hosté

V sobotu 27. dubna 2019 se uskutečnilo přátelské setkání u příležitosti 70-tého výročí založení Pionýra. Pozvání přijali instruktoři, vedoucí, bývalí i současní pionýři, členové kruhu přátel, pracovníci MDPM, ODPM a další hosté, kteří se sjeli z celé České republiky a také ze Slovenska. Setkání se zúčastnila necelá 50-ka hostů. V rámci programu přišly pozdravit také děti, účastníci finálových kol pionýrského Sedmikvítku – z folklorních tanců a z dětské Porty.

Všechny přítomné potěšilo také kouzelnické vystoupení. Hlavní náplní tohoto setkání však bylo povídání a vzpomínání nad fotografiemi a kronikami. A vzpomínat bylo opravdu na co!! Vždyť všichni přítomní prožili v Pionýru spoustu krásných chvil, buď jako děti nebo jako organizátoři různých akcí a táborů.
Všechny přítomné zajímala také současná činnost, kterou si mohli prohlédnout také na fotografiích a z dalších různých dokumentů – např. z výročních zpráv, letáků atd…
Setkání se protáhlo až do pozdních nočních hodin, každý chtěl přispět nějakou vzpomínkou či zážitkem a nikomu se odcházet nechtělo.

Mám velkou radost, že se toto přátelské setkání uskutečnilo, děkuji všem, kteří se zúčastnili za velmi příjemnou atmosféru.

Za organizátory akce Jarmila Vaclachová, vedoucí PS M.Očadlíka, Holešov

 

Autor: Mirda

Jsem administrátor tohoto webu
Příspěvek byl publikován v rubrice Různé. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář