Soutěž technických dovedností se konala letos již potřetí v Holešově

Soutěž technických dovedností probíhala letos již potřetí. Také v letošním roce tuto celostátní soutěž organizovala PS M.Očadlíka ve spolupráci s SVČ TYMY. Do této soutěže jsou zařazeny papírové modely, výrobky ze dřeva, trojrozměrné technické práce, výrobky ze stavebnice Merkur a další.

V letošním roce se soutěžilo ve třech soutěžních oborech – papírové modely, práce se dřevem a trojrozměrné textilní práce.

Nejvíce byl obsazen soutěžní obor papírové modely. Ve skupinových pracích porotu zaujaly kolektivní práce SVČ TYMY a pionýrské skupiny Plši. V jednotlivcích si vítězství vybojovala Jana Týmlová PS Nepomuk a Beáta Chvojková PS Brodek u Prostějova. V kategorii práce se dřevem porotu zaujala skupinová práce SVČ TYMY. V kategorii trojrozměrné textilní práce zvítězila Anna Velčovská PS M.Očadlíka, Karolína Novotná SVČ TYMY a Barbora Barglová PS Kopřivnice.

V letošním roce nebyly bohužel obsazeny plastikové modely a výrobky z Merkuru

Mrzí nás, že tato soutěž nemohla proběhnout ve větším rozsahu a také se nemohly uskutečnit plánované dílny a workshopy, které měly proběhnout 18. 4. 2020.

Děkujeme všem, kteří se letos do této soutěže zapojili. Věříme, že právě v této době, kdy jsou zavřené školy a také neprobíhá činnost spolků a organizací, tak je více času doma tvořit a vyrábět. Návodů a inspirací je na internetu a v knížkách velké množství.

Děkujeme také všem vedoucím a dospěláků, kteří vedou děti k technické tvořivosti.

 

Jarmila Vaclachová

Vysledovka_soutez_technickych_dovednosti

Autor: Mirda

Jsem administrátor tohoto webu
Příspěvek byl publikován v rubrice Galerie, Různé. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář