Tradiční Květinkový den byl letos v Holešově zalitý sluncem

10. května se uskutečnil tradiční Český den proti rakovině – tzv. Květinkový den. Jednalo se již o 21. ročník celonárodní květinkové sbírky, který organizuje Liga proti rakovině. Také v Holešově a okolí jste mohli potkávat mladé lidi, žáky a studenty ve žlutých tričkách, kteří nabízeli žlutou symbolickou květinku. Do této kampaně se zapojily některé školy a organizace. Mezi nimi také již tradičně členové PS M. Očadlíka Holešov. Děkujeme všem, kteří si zakoupili květinku a celkem do 10 pokladních vaků tak přispěli na dobrou věc. Celkem se nám podařilo prodat 1000 květinek, vybrané peníze budou zaslány na účet Ligy.

Poděkování si zaslouží také všichni členové pionýrské skupiny, kteří se do této sbírky 10. května aktivně zapojili. Děkujeme také všem, kteří do sbírky přispěli a podpořili tak dobrou věc.

Jarmila Vaclachová, vedoucí PS