V Holešově odstartovaly oslavy 25. výročí Pionýra dvě sportovní akce

Mamatérský flórbalový turnaj 2015V pátek 17. dubna byly zahájeny oslavy 25. výročí založení samostatného Pionýra. V ten den uspořádala Pionýrská skupina Mirko Očadlíka turnaj ve stolním tenise, který se uskutečnil v naší nové klubovně ve Smetanových sadech. Ve velmi vyrovnaném turnaji nakonec první místo získal David Doležel, na druhém místě se umístil František Šudřich a Tonda Sedláček, na třetím místě skončil Šimon Svoboda. Všem sportovcům děkujeme za jejich účast a blahopřejeme jim k jejich výkonu.Druhou sportovní akcí v rámci našich oslav byl Amatérský florbalový turnaj, který se konal v neděli 19. 4. v tělocvičně SVČ – TYMY. Do turnaje se celkem přihlásilo devět týmů. Pět týmů soutěžilo v mladší kategorii a čtyři ve starší. Zahájení se společným nástupem se uskutečnilo v 10.00. Všichni sportovci byli seznámeni s pravidly i rozhodčími. Měli jsme velkou radost, že se turnaje zúčastnili nejen místní, ale také přespolní. A to z Napajedel a Bystřice pod Hostýnem. Po úvodním hvízdu píšťalky, který odstartoval celý turnaj, se střídaly na hřišti mladší a starší družstva. Po čtyřech hodinách byl turnaj ukončen a přistoupili jsme k závěrečnému vyhodnocení. V mladší kategorii se na prvním místě umístilo družstvo A Napajedel, na druhém místě se umístilo družstvo Letiště Holešov a třetí místo získal tým TYMY. Ve starší kategorii se na prvním místě umístilo družstvo SVČ Včelín BpH, druhé místo vybojovalo družstvo PS M. Očadlíka Holešov a na třetím místě se umístilo družstvo TOM PAWNEE Bystřice pod Hostýnem. Všichni obdrželi medaile a každý úspěšný tým pohár, všechny týmy získaly také pamětní listy, sladké odměny a další drobné dárky.

Děkujeme všem, kteří nám s přípravou i organizací těchto sportovních turnajů pomohli. Obzvlášť bych chtěla poděkovat Michalu Novákovi, Marku Šípovi a Štěpánu Ševčíkovi. Poděkování si zaslouží také Zlínský kraj za finanční podporu Florbalového turnaje.