Jarní pionýrská víkendovka na Trojáku

0

Autor: Mirda | Kategorie: Víkendovky | Vytvořeno: 13-06-2018

Pionýři z Holešova zahájili jarní víkendovku v pátek 4. května v Holešově, kde jsme se hlavně připravovali na celostátní kolo Dětské Porty. V sobou jsme se přesunuli autobusem na Troják kde víkendovka pokračovala. Tady jsme prožili pěkné jarní dny zalité sluníčkem, ale provázené silným větrem. Na víkendovce jsme se toho hodně naučili a spoustu věcí jsme si zopakovali. V programu nechyběly turistické dovednosti, vázaní uzlů, práce s buzolou, příprava ohniště, poznávání jarní přírody atd. . Čas jsme věnovali také našemu oblíbenému ringu.

Společně jsme se vydali na rozhlednu „Maruška“ a po cestě jsme plnili různé zajímavé úkoly.  Z „Marušky“ jsme se vrátili ošlehaní větrem, a abychom se trošku rozehřáli, tak jsme využili možnosti zahrát si bowling, což nás moc bavilo. Příprava sobotní večeře byla na nás, jako předkrm jsme si opekli špekáčky a druhý chod byl výborný kotlíkový guláš, na jehož přípravě jsme se všichni podíleli.  Večerní program jsme si také užili, zahráli jsme si několik oblíbených her – pantomimu, plnili úkoly ve dvojicích i skupinách. Nechyběli ani naše táborové písničky. V neděli jsme ráno po rozcvičce a snídani sbalili a pak jsme vyrazili na louku, kde jsme hráli ještě naše oblíbené hry a opět také ringo.

 Víkendovka byla úžasná, zažili jsme toho opravdu hodně a už teď se těšíme na léto a na tábor, který nás společně čeká. Děkujeme všem dospělákům, kteří pro nás tuto akci připravili.

Členové oddílu Kamarádi, PS M. Očadlíka Holešov
 
Digg Del.icio.us StumbleUpon Reddit Twitter RSS

Napište komentář

Pro psaní komentářů se musíte přihlásit.