Pionýři z Holešova ukončili projekt Oblast 2 super víkendovkou

Víkendovka - listopad 2013V rámci projektu Oblast 2 jsme od ledna letošního roku uspořádali několik zajímavých víkendových akcí. Závěrečnou víkendovku v rámci tohoto projektu jsme na PSM Očadlíka Holešov uskutečnili 8.-10.11.2013. Program víkendovky byl velmi pestrý a různorodý, v pátek jsme si zahráli zajímavé deskové hry, měli jsme také zajímavou dílnu s mladým kouzelníkem a také jsme se připravovali na naše vystoupení na Dětské Portě, takže jsme většinu večera zpívali naše oblíbené táborové písničky. Se dvěma našimi nejoblíbenějšími písničkami jsme dokonce vystoupili na zahájení Country bálu.

Víkendovka - listopad 2013Víkendovka - listopad 2013Sobotní program byl věnován oblastnímu kolu Dětská Porta, kde jsme se jednak zúčastnili jako soutěžící, ale také jsme částečně pomohli s organizací. Odpoledne po skončení této akce jsme si hráli v tělocvičně míčové hry a také jsme trénovali ringo. Druhý den se většina z nás zúčastnila výletu do Mikulova a rakouského Laa. Tento výlet byl určen také dalším zájemcům z řad našich kamarádů, kteří se během roku účastnili různých akcí v našem volnočasovém klubu Oáza. Díky projektu Oblasti 2 jsme toho letos hodně prožili a také jsme získali další vybavení do našeho klubu. Těšíme se na další zajímavé projekty.

Členové PSM Očadlíka, Holešov

Příspěvek byl publikován v rubrice Víkendovky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.