Načítám Akce

27. září @ 15.30 - 30. září @ 14.00

500Kč

FAZOLE SE VRACÍ 2018

Po šesti letech se vrací republiková akce s názvem Fazole, je to setkání oddílů s nabídkovým programem. Tentokráte vyrážíme do Nesměře u Velkého Meziříčí.

KDY:                        27.9.- 30.9.2018

KDE:            Nesměř u Velkého Meziříčí

SRAZ:       ve čtvrtek 27.9. v 15.50 u TY­MY Holešov, odjezd společně autobusem

NÁVRAT:             v neděli 30.9. okolo 14 hodin do TYMY Holešov

SEBOU:     velkou svačinu, lahev s pitím, teplé oblečení a obuv do nepohody, náhradní boty,  3× ponožky, punčocháče, přezůvky, bundu, čepici, rukavice, teplé oblečení na spaní, osobní hygienu, pláštěnku, baterku, hrnek, plyšáka, sladkosti, drobné kapesné, zápisník a tužku, repelent, kartičku pojištěnce, čestné prohlášení o bezinfekčnosti

CENA:       500,– Kč

STRAVA:  jídlo je zajištěno od čtvrteční večeře. V neděli na cestu bude obědový balíček. Po celou dobu je zajištěn pitný režim. Na místě není bufet k zakoupení drobností.

A na co se můžeme těšit letos? Např. na velký orienťák s úkoly a celou řadu nabídkových programů – sportovních, rukodělných a dalších, potkáme spoustu kamarádů,  užijeme si program  v tábořišti i v okolí a jistě nás bude čekat i nějaký super večerní program.

určitě si to společně užijeme

Jarmila Vaclachová

Zahájení: