Pionýři v Holešově i v nouzové stavu nezahálí

Dospěláci z PS M.Očadlíka Holešov se zapojili došití roušek, které předáváme na městskou policii. Tyto roušky jsou určeny potřebným v našem městě, ale také v širokém okolí. Po dohodě se starostou našeho města jsme poskytli klubovnu ve Smetanových sadech, kde se 2x týdně schází děti pracovnic Centra pro seniory. Dětem se tu věnujeme a pomáháme jim s vypracováním domácích úkolů, s opakováním učiva a také zbývá chvilka na nějakou hru. Další  pomocí do které se zapojili vedoucí PS M.Očadlíka je nákup pro seniory, v současné době se staráme o 3 seniory, kteří se na nás dle svých potřeb obrací.

Pionýrská skupina těsně před vyhlášením nouzového stavu ještě zvládla instalovat výstavu výtvarných a rukodělných prací v rámci pionýrského Sedmikvítku. Děkujeme všem, kteří do republikového finále své práce zaslali.

Děkuji všem, kteří se do těchto aktivit zapojili, moc si jakékoliv pomoci vážím.

Jarmila Vaclachová

Jeden komentář: Pionýři v Holešově i v nouzové stavu nezahálí

1. Pingback: Služba druhým: Co dělají dětské a mládežnické spolky v době koronaviru – Adam.cz