Potáborové setkání Slovanů se vydařilo

Autor: Mirda | Kategorie: Galerie, Víkendovky | Vytvořeno: 11-10-2013

Potaborove-setkani-2013-002Prázdniny jsou již minulostí a nám zůstali pouze krásné vzpomínky na společně prožité chvíle na táboře. 13. a 14. září se uskutečnilo setkání dětí a pracovníků tábora „Putování za legendou Slovanů“, na kterém jsme si připomněli společně prožité okamžiky. Setkání se zúčastnila většina táborníků i vedoucích. Společně jsme si také zazpívali oblíbené táborové písničky, zopakovali pokřiky, prohlédli jsme si fotografie a poseděli nad táborovou kronikou. Setkání se zúčastnily také naše paní kuchařky Marušky, kterým jsme rádi zazpívali a předali kytičku k jejich svátku. Děti i vedoucí vzpomínali na různé táborové historky, které se jim přihodili. Při tomto vzpomínání jsme zažili spoustu legrace. Vzhledem k tomu, že naše setkání bylo přes noc, tak zbyl čas také na hry a sportování. Zahráli jsme si naše oblíbené ringo a několik zajímavých kolektivních a deskových her. Druhý den jsme se jen neradi balili domů, při loučení jsme si slíbili, že se brzy zase sejdeme.

Jarmila Vaclachová , vedoucí tábora