Do výzvy „Babi dědo vyprávěj“ se zapojili také pionýři z Holešova

Členové PS M.Očadlíka se s velkou vervou pustili do výzvy „Babi dědo vyprávěj“. Děti oslovily svoje babičky a dědečky a ti kteří je nemají, tak se obrátili na Centrum pro seniory. Máme velkou radost, že jsme v Centru pro seniory našli velké pochopení. Babičky a dědečci si zavzpomínali na své dětství, jak prožívali vánoce a s nimi spojené radovánky. Celkem jsme do Prahy odeslali 12 povídek. Některé z nich budou určitě uveřejněny v chystané brožuře.

Všem babičkám a dědečkům jsme doručili na památku krásné hrníčky, které jim určitě udělaly radost a budou si do nich vařit svou oblíbenou kávu nebo čaj.

Děkujeme nejen babičkám a dědečkům ale také pracovnicím CPS Holešov, které nám s tímto úkolem pomohly. Už se těšíme na další společnou výzvu.

Jarmila Vaclachová, PO Holešov