Slavíme s Pionýrem již 30 let

Pionýr slavil v roce 2020 své 30 – té výročí.

Těšili jsme se na velké oslavy, ale bohužel díky koronaviru se nic velkého konat nemohlo. Každý jsme si oslavili naše společné výročí posvém.

Patřím také k těm, kteří celou 30- ti letou historii Pionýru prožili, živě se mi vybavily všechny zážitky, které jsem během těchto let v Pionýru prožila, a že jich bylo!

Jsem moc ráda, že Pionýr jako samostatná svébytná organizace prokázal své pevné místo mezi  mnoha spolky a organizacemi pracujícími s dětmi a stojí pevně na svých nohou a také patříme pořád k těm početně největším organizacím. Chci poděkovat všem svým spolupracovníkům, členům PS, dětem i dospělákům za krásné společné chvíle, které společně na naší PS prožíváme.

Velmi bych chtěla poděkovat Olomoucko – zlínské krajské radě Pionýra za sebe i za hospodářku naší PS Ilonku Kupkovou za milý dárek a poděkování. Velmi nás dárek v podobě konvičky a hrníčků „Jsem s Pionýra“ potěšil a výborná kávička byla jen tou třešinkou na dortu.

Moc děkujeme.

Jarmila Vaclachova, PS M.Očadlíka