Pionýři z Holešova měli „Otevřené klubovny“

V týdnu 8. – 16. Září se konala celostátní akce Dobrodružství na míru. Zapojila se také PS M. Očadlíka Holešov. V rámci kampaně se konaly tzv. Otevřené klubovny. V tomto termínu měly děti možnost vyzkoušet činnosti našeho oddílu. Nejvíce k nám zavítalo návštěvníků v sobotu 15. září.
Děti vyráběly větrníky, čepice, prohlédly si fotografie a kroniky a všem jsme odpovídali na dotazy k naší činnosti, táborům, víkendovým akcím. Každý si odnášel domů na památku malý dáreček. Věříme, že někteří se dále zapojí do naší pravidelné činnosti nebo využijí nabídky dalších akcí (víkendovky, tábory, sportovní turnaje atd). v případě zájmu Vás zveme každý pátek od 16:30 do naší klubovny, kterou máme v současné době v budově Tymy.

*Členové PS M. Očadlíka Holešov* .>