Podzimní víkendovka holešovských pionýrů na Trojáku se vydařila

Podzimní víkendovka 2016

Pionýři z Holešova vyrazili 15. října na svoji podzimní víkendovku na Troják. Prožili jsme společně krásné podzimní dny, sobota byla zalitá sluníčkem a v neděli bylo typické podzimní sychravé počasí, ale to nám vůbec nevadilo. Víkendovka byla plná legrace, zábavy, ale také dobrodružství. Kromě toho, jsme se také mnohému naučili a spoustu věcí zopakovali. V programu nechyběly turistické dovednosti, vázaní uzlů, práce s buzolou, poznávání podzimní přírody a jiné. Část programu jsme věnovali také ringu a venkovním hrám. V sobotu jsme se vydali na rozhlednu Maruška, odkud byl nádherný výhled do širokého okolí. U Marušky jsme také provedli úklid v rámci projektu „72 hodin“. Sobotní večer jsme prožili na bowlingu, kde jsme uspořádali turnaj dvou týmů.

Podzimní víkendovka 2016

I když nás v neděli překvapilo sychravé podzimní počasí, nás to neodradilo. Celé dopoledne jsme strávili venku a opět v rámci projektu „72 hodin“ pomáhali a uklízeli. Před obědem jsme si zahráli týmové hry a sbalili všechny věci. Po výborném obědě jsme se vydali autobusem do Bystřice pod Hostýnem. Tady jsme si prošli centrum města, podívali jsme se také do zámku a chvilečku poseděli v cukrárně, kde jsme také zhodnotili celou víkendovku. Potom jsme se už odebrali všichni do Holešova a svých domovů.

Podzimní víkendovka 2016

Víkendovka byla úžasná, zažili jsme toho opravdu hodně a už teď se těšíme na další společné akce, které nás během školního roku čekají. Poděkování si zaslouží také Zlínský kraj za finanční podporu naší činnosti, díky které jsme mohli také tuto víkendovku uskutečnit. Děkujeme všem dospělákům, kteří pro nás tuto akci připravili.

Členové oddílu Kamarádi, PS M. Očadlíka Holešov

Příspěvek byl publikován v rubrice Víkendovky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.