Veselé prázdniny s Janou a Kájou

V týdnu od 30.7.-3.8.2018 proběhl příměstský pionýrský tábor s názvem Veselé prázdniny s Janou a Kájou. Tento příměstský tábor byl uskutečněn pro členy pionýrské skupiny M. Očadlíka Holešov, pro jejich rodiče a širokou veřejnost.

V rámci týdne jsme naštívili spoustu zajímavých míst a hodně jsme se toho dozvěděli. Na některé výlety jsme se rozdělili na polovinu.

Navštívili jsme v rámci výletů krásné a historické město Kroměříž, kde jsme se setklai s dalšími kamarády z táborů a akcí. Navštívili jsme také svatý Hostýn, na které se nám moc líbilo. Mezi výlety patřilo také město Rožnov pod Radhoštěm, kde jsme si prohlédli krásný místní skanzen a přimněli jsme si dřívější dobu. Mezi další výlety patřila prohlídka Zlína, zlínského „mrakodrapu“ a také oblíbené laser games, které se všem moc líbily! Dalším velmi zajímavým výletem byly Luhačovice, kde jsme se prošli po krásné kolonádě a nesměly chybět ni pravé lázeňské oplatky.

Programu po celý týden bylo opravdu mnoho a proto jsme neměli ani čas na nudění.

Ze středy na čtvrtek proběhlo přespání v místním Středisku volného času TYMY, kde jsme si uvařili středeční večeři, nesměl chybět ani táborák, připadali jsme si zkrátka zase jako na táboře!

Chtěly bychom za všechny vedoucí velmi pochválit všechny děti, které se tohoto tábora zúčastnily z a vzorné chování.

Věříme, že i přístí rok prožijeme tak veselý týden plný zábavy a radosti!

Moc děkujeme za všechny finanční příspěvky MŠMT a všem podporovatelům, díky kterým se tento tábor mohl uskutečnit!

Tak zase za rok, AHOJ!

Za všechny vedoucí tábora Jana Ivánková a Kája Vaclachová

Autor: Mirda

Jsem administrátor tohoto webu
Příspěvek byl publikován v rubrice Výlety. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář