Březnové putování se psem bylo super

kliceni-brezen-2012-001

V měsíci březnu jsme na P. S. M. Očadlíka v Holešově prožili několik zajímavých schůzek v rámci putování se psem. Nejvíce času jsme věnovali tématu kamarádství. Toto téma jsme vyjádřili stromem přátelství, který jsme společně namalovali na velký arch papíru. Do koruny stromu jsme otiskovali své ruce jako listy, které se různě spojovaly a proplétaly. Ze společného díla měli všichni velkou radost. Na další schůzce jsme si povídali o čtyřech ročních obdobích a jaké oblečení k těmto obdobím patří. Vedoucí nám půjčili spoustu různých kostýmů a obleků a rozdělili nás do čtyř skupin podle ročních období, jaro, léto, podzim, zima. Pak jsme měli čas na to, abychom se co nejvtipněji a nejvhodněji oblékli k vylosovanému ročnímu období. Na závěr proběhla módní přehlídka, u které jsme se pobavili. Díky putování se psem jsme také vytvářeli duhu rozprašovačem s vodou za slunečného dne. Tento pokus se nejvíce líbil klukům. Na závěr měsíce jsme se zapojili do celostátní Noci s Andersenem, která byla plná dobrodružství a překvapení. S knihami jsme prožili velmi hezké chvíle až do pozdních večerních hodin. Tato akce byla příjemným ukončením měsíce. Těšíme se na další putování se psem, které nás v rámci klíčení ještě čekají.

pionýři z Holešova

Příspěvek byl publikován v rubrice Klíčení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.