Naše vedoucí se stala vítězkou hlasování v projektu – Umačkáni dětmi 2011

Autor: Mirda | Kategorie: Různé | Vytvořeno: 23-12-2011

Umačkáni dětmi 2011 Také zástupci naší skupiny se zúčastnili slavnostního večera, jímž byl uzavřen pionýrský projekt Umačkáni dětmi. Naše vedoucí Mgr. Jarmila Vaclachová se umístila jako první v žebříčku s nejvyšším počtem hlasů a byla společně s dalšími jedenácti účastníky oceněna. Umačkáni dětmi 2011 Oceněni byli kmenováni v abecedním pořadí, neboť dle předseady Pionýra Martina Bělohlávka: „Je důležité zdůraznit, že dvanáctka oceněných nejsou nejlepší dobrovolníci, protože se nejednalo o soutěž.”, „Tito byli vybráni z nominovaných jako zástupci těch, kteří si zaslouží naši úctu. Mimo jiné za to, že nezištně dávají něco ze sebe dál.” Nicméně jakýsi žebříček vznikl a na něm se na předních příčkách usadily zástupci ze Zlínského kraje.

Touto cestou gratulujeme k vítězství a těšíme se na další spolupráci.

Členové oddílu PS Dr Mirko Očadlíka