Darujme kroužky dětem

Vážení rodiče,

posíláme vám nabídku zapojení do projektu

Darujme kroužky dětem

Pomoc je určena rodičům, kteří pobírají přídavky na děti.

Jednoduchým přihlášením do projektu získáte dvě tisícikorunové poukázky, které můžete využít na úhradu aktivit Pionýra, ale i na úhradu zápisného do kroužků DDM nebo ZUŠ. Každou poukázku můžete uplatnit u jiného provozovatele.

Pokud se rozhodnete zapojit, zaregistrujte se na webu Aktivní město, kde je naše PS také registrována jako poskytovatel aktivit. Rodič dítěte se zaregistruje jako občan, doloží sken rozhodnutí o přidělení příspěvku na dítě (budete-li potřebovat pomoc nebo radu, obraťte se na nás. Pionýrská skupina zadala do systému své pravidelné aktivity na 1. pololetí tohoto školního roku a přiřadila aktivitu k příspěvku Darujeme kroužky dětem (CZ). Po schválení aktivit dárcem (ČRDM) je můžete v systému dohledat a použít své poukazy na tyto aktivity, následně rodiče zaplatí pionýrské skupině minimálně 20 % celkové částky aktivity, tj. 250 Kč u 1 poukázky, 500 Kč při použití obou poukázek. Vaše dítě, zapojené do naší činnosti čerpá na naše aktivity do vyčerpání částku, kterou jste si pro nás vybrali (1250 nebo 2500) s tím, že hradí 20% ceny.

O příspěvek je třeba zažádat co nejdříve, neboť počet možných příspěvků je omezený aktuální sumou peněz, které nadace do projektu vkládají. V tuto chvíli je podstatné, abyste stihli zažádat včas a měli na příspěvek nárok. Po schválení žádosti se pro vás automaticky zablokují dva tisícikorunové poukazy. Využít příspěvek je pak možné do 31. 12. 2022. Ve druhém pololetí bude program pokračovat s nabídkou nových aktivit, včetně letních táborů.

Rádi vám poradíme a pomůžeme, obracejte se na nás co nejrychleji na tel. č. 734 358 562 mailové adrese info@tymycentrum.cz

Aktivitu s vámi bude řešit Mgr. Jarmila Vaclachová

 

Nabízíme možnost získat 2.000,- Kč na úhradu činnosti pro vaše dítě za jedno pololetí v rámci akce

DARUJEME KROUŽKY DĚTEM

  • Projekt je určen rodinám pobírajícím dávky „Příspěvek na dítě“ a dětem z Ukrajiny.
  • Týká se dětí ve věku 3 – 18 let.
  • Rodiče se musí zaregistrovat jako žadatelé do systému aktivní město – https://moje.aktivnimesto.cz/registrace/uzivatel
  • tímto získáte elektronický voucher.
  • Podmínkou je spoluúčast rodičů ve výši 20% voucheru.
  • Lze hradit i kroužky již zaplacené od září 2022.
  • Více info na tel. 734 358 562

Autor: Mirda

Jsem administrátor tohoto webu
Příspěvek byl publikován v rubrice Různé. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář