Pionýři hráli deskovky se seniory

Členové PS M. Očadlíka již dlouhodobě spolupracují se seniory v našem městě.

Děti dochází do CPS při různých příležitostech, navštěvují také klub seniorů a pořádáme také různé akce a setkání s našimi babičkami a dědečky.

Jedno takové setkání se uskutečnilo ve středu 26. října. Děti připravily pro seniory zajímavé dopoledne plné povídání, písniček a také deskových her.

Nejvíce zaujalo historické pexeso, karetní hry a také Rummikub. Odměnou pro všechny účastníky tohoto milého setkání byly virtuální brýle, které si mohli vyzkoušet. Všichni, ale nakonec potvrdili, že to bylo pro ně velmi zajímavé a něco nového, ale živý kontakt a skutečné zážitky jsou nenahraditelné. Těšíme se na další společné setkání, které plánujeme před Vánocemi.

Jarmila Vaclachová, vedoucí PS