Pionýři z Holešova vzpomínali na letošní prázdninové putování starověkým Řeckem

Autor: Mirda | Kategorie: Různé | Vytvořeno: 07-10-2018

Prázdniny jsou již minulostí a nám zůstaly pouze krásné vzpomínky na společně prožité chvíle na táboře. 7. a 8. září se uskutečnilo setkání dětí a pracovníků tábora „Putování starověkým Řeckem“, na kterém jsme si připomněli společně prožité chvíle. Setkání se zúčastnila většina táborníků i vedoucích.

V první části jsme využili nabídky Dne otevřených dveří v TYMY. Prošli jsme si různými workshopy. Moc se nám líbila sebeobrana a také robotika. Někteří jsme si zaskákali také na skákacím hradě a vyzkoušeli jsme si vyrobit velké bubliny. Na ukázce Taiči jsme se trošku zklidnili před tanečním workshopem, který jsme si moc užili. V druhé části jsme si společn také zazpívali oblíbené táborové písničky, zopakovali pokřiky, prohlédli jsme si fotografie, poseděli nad táborovou kronikou a nechyběl také táborák s opékáním špekáčků. Děti i vedoucí vzpomínali na různé táborové historky. Vzhledem k tomu, že naše setkání bylo přes noc, tak zbyl čas také na hry a sportování. Zahráli jsme si naše oblíbené táborové hry a také deskovky. Druhý den jsme se jen neradi balili domů, při loučení jsme si slíbili, že se brzy zase sejdeme.

Za táborníky Markéta Přikrylová